Ürünler ve Hizmetler – Product and services

Firmanızın 7/24 Kesintisiz Çalışması ve İş Kaybına Uğramamanız için Tüm Önlemleri Alıyor ve Danışmanlık Hizmetini veriyoruz. Bu Danışmanlık Firewall dan Antivirüs Yazılımına Kadar , Kesintisiz Güç Kaynağından Güvenlik Kameralarına Kadar Çok Geniş Bir Alanı Kapsar.

We take all precautions and provide consultancy services to ensure that your company operates 7/24 without interruption and you do not suffer from business loss. This Consultancy covers a wide range of areas, from Firewall and Antivirus protection to Uninterruptible Power Supply to Security Cameras.

Konusunda Uzman Mühendis ve Teknik Servis Personelleri ile Müşterilerimiz Hep Güvende .

Our Customers Are Always Safe with Expert Engineers and Technical Service Personnel

Barkod Yazıcılar

Bütün Marka ve Model Barkod Yazıcıların Satışı ve Teknik Servisini, Yapmaktayız Üstelik Sarf Malzemesini KayaBarkod dan Alan Müşterilerimize ise Bu Hizmet ÜCRETSİZDİR.

Etiket

Barkod Sektöründe Kullanılan Kuşe ve Termal Etiketler Başta Olmak Üzere , Silver mat ve Polyester bazlı pp ürünler gibi Çeşit yüzeyli Etiketlerden Aşırı Kuvvetli Yapışkanlı tyre Ürünlerinden, Çıkarıldığında Leke Bırakmayan Nonperm Ürünlerine Kadar, Yem Etiketlerinden , Çiçekci Etiketi ve Fidan Etiketine kadar Çeşitlerimiz Vardır.

Tekstil Sarf Malzemeleri

Tekstil Sektörünün İhtiyacı olan Her Türlü Sarf malzemeleri Stoklarımızda Hazır Bulunmaktadır. Yıkama Talimatları, Saten, Ribonlar, Leke Çıkarıcılar, Motor Bıçakları, Bunlardan Bazılarıdır..

Güvenlik Kameraları

Gelişen Teknoloji ve Yapay Zekalar ile Geliştirilmiş Kameralar ile Şirketinizde İş Güvenliğine uymayan Personelleri veya Şirketinizde meydana Gelen İş Kazaları ve Yaralanmaları, Bayılmaları Anında Yorumlayıp Gerekli Mercilere Haber Veren, Duman Salınımını Duman Sensöründen Önce Algılayıp Acil Müdahaleyi devreye Sokan Sistemlere Kadar Personele İhtiyaç Duymayan Sistemler Kuruyoruz.

“Başarı” Geçmişle Sınırlı Değil; Günümüzün Dünyasını Şekillendiren Son Teknolojilere Tutkuyla Bağlıyız.