Hakkımızda

Kaya Barkod ve Bilgisayar Teknolojileri, 2011 yılında bir Şahıs Firması olarak kuruldu ve o günden bu yana Türkiye’nin önde gelen yazılım firmalarının programlarına destek ve eğitim sağlayarak yoluna başladı. Başlangıçta yazılım endüstrisine odaklanan şirketimiz, ilerleyen yıllarda barkod etiketi imalatıyla da faaliyetlerine genişleme katmıştır. Müşteri portföyümüzü zenginleştirerek barkod etiketi, ribon, yıkama talimatı ve ofis kırtasiyesi gibi ürünlerle büyüdük.

2011 yılında, bilgi ve iletişim teknolojileri alanında tanınmış yaratıcı ve yenilikçi akademisyen danışmanlarımızın çalışmaları ile firmamız “Kaya Barkod ve Bilgisayar Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti.” ismi ile şirketleşerek büyüme sürecini sürdürdü. Tekstil sektörü başta olmak üzere çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimize yönelik yazılım geliştirme, barkodlu stok programları ve desteği, güvenlik yazılımları satışı ve desteği, antivirüs kurulumu, barkod yazıcıları satışı ve desteği, güvenlik kamerası kurulumu gibi hizmetleri uzman kadromuz ile sunmaktayız.

About us

Kaya Barcode and Computer Technologies was established in 2011 as a Sole Proprietorship and has since embarked on a journey pf providing support and training for leading software firms in Turkey. Initially focusing on the software industry, our company expanded ist activies to include barcode label manufacturing in subsequent  years. By enriching our customer portfolio, we have grown with products such as barcode labels, ribbons, care instructions and Office stationery.

In 2021, leveraging the efforts of renowned creative and innovative academic consultans in the field of information and communication Technologies, our company incorporated as “Kaya Barcode and Computer Technologies Industry Trade Limited Company” to continue its growth trajectory. We specialize in providing services such as software development. Barcode invertory programs and support, sales and support of security software, antivirus installation, barcode printer manufacturing, sales and support, and security camera installation to customers operating in various sectors, with a particular focus on the textile industry.

VİZYON

Inovasyon.

Geleceğe Odaklanma ve Sürekli İyileştirme

Gelişen ve değişen dünyada, Kaya Barkod ve Bilgisayar Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti olarak, bilişim sektöründeki son teknolojilere hızla adapte oluyor ve müşterilerimize en yenilikçi çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Sürekli olarak müşteri geri bildirimlerine ve endüstri trendlerine odaklanarak ürün ve hizmetlerimizi geliştiriyoruz. Biz, Kaya Barkod ve Bilgisayar Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti ailesi olarak, müşterilerimizin başarısını ve memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için çalışıyoruz. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve yenilikçi çözümler sunuyoruz

Focusing on the Future and Continuous Improvement

As the Kaya Barcode and Computer Technologies Industry Trade Limited Company family, we are committed to ensuring the success and satisfaction of our customers. We continually develop ourselves to provide you with better services and innovative solutions.

In an evolving and changing world, Kaya Barcode and Computer Technologies Industry Trade Limited Company switfly adapts to the latest technologies in the information technology sector and aims to provide our customers with the most innovative solutions. Continuously focusing on customer feedback and industry trends, we strive to enhance our products and services.

.

White abstract geometric artwork from Dresden, Germany

Eğitim-Education

Yenilikçi Eğitim ve Teknolojik Dönüşüm

Kaya Barkod ve Bilgisayar Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti, sadece ürün ve hizmetleriyle değil, aynı zamanda eğitim alanında da öncü bir yol üstlenmektedir. Tekstil ve diğer sektörlerde işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik yüz yüze ve online eğitimler sunuyoruz. Özellikle yapay zeka destekli eğitimlerimizle, müşterilerimize en son teknolojiyi ve en etkili yöntemleri sunarak işlerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz.

Innovative Education and Technological Transformation

Kaya Barcode and Computer Technologies Industry Trade Limited  Company not only offers products and services but also takes on a pioneering role in education. We provide face-to-face and online training tailored to the needs of businesses in the textile and other sectors. Expecially with our artificial intelligence-supported training, we assist our customers in improving their operations by providing them with the latest technology and most effective methods.

Meet our team – Ekibimizle Tanışın

Our comprehensive suite of professionals caters to a diverse team, ranging from seasoned to engineers.

Profesyonellerden oluşan grubumuz, deneyimlilerden mühendislere kadar çok çeşitli bir ekibe hitap etmektedir.

Blurred portrait of a person

Serdar KAYA

Blurred portrait of a person

Ümit KOYUN

Blurred portrait of a person

Selim BİLEN

Blurred portrait of a person

Eray DURUKAN